O nas

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej DD Grupa zapewnia profesjonalną pomoc skierowaną zarówno do osób szukających zatrudnienia, jak i pracodawców poszukujących nowych pracowników.

Specjalizujemy się w rekrutacji osób poszukujących pracy w Niemczech na takich stanowiskach jak magazynier, tokarz, ślusarz, spawacz, rzeźnik, elektryk, hydraulik. Mamy również atrakcyjne oferty pracy za granicą dla operatorów wózków widłowych oraz innych specjalistów.

DD Grupa jest dynamicznym przedsiębiorstwem posiadającym ustabilizowaną pozycję na niemieckim rynku pracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętności doboru odpowiednich kandydatów na poszczególne stanowiska zyskaliśmy na przestrzeni lat wielu stałych współpracowników. Podejmującym z nami współpracę firmom oferujemy staranną selekcję pracowników oraz pozyskiwanie pracowników do pracy sezonowej.

Dlaczego warto nas wybrać?

Osobom szukającym zatrudnienia przez naszą Agencję gwarantujemy dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Dodatkowo zapewniamy pełne ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz opiekę polskich koordynatorów, dzięki czemu do pracy przyjmujemy również osoby bez znajomości języka obcego.

Działamy na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9599. Pozyskujemy pracowników na terenie całego kraju.

Ponadto prowadzimy działalność produkcyjną urządzeń i komponentów wykorzystywanych w przemyśle galwanizacyjnym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.