Komisjoner

Möckmühl
Dodane 2 lata dni temu

 Opis stanowiska:

  • komisjonowanie/zestawienie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem za pomocą wózków paletowych
  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • praca w temperaturze 0-3 stopni Celsjusza

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe tłumaczone na język niemiecki
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • płatne zakwaterowanie

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

praca@ddgrupa.pl

oraz zawarcie w CV następującej klauzuli:

1)”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
2) Wyrażam zgodę,aby Agencja DD GRUPA Sp.z o.o z siedzibą na ul.Długiej 25; 47-253 Przewóz przetwarzała moje dane osobowe w celach rekrutacyjnych poprzez przechowywanie mojego CV, rekrutowanie mnie na kolejne ogłoszenia, oraz udostępnianie moich danych osobowych pracodawcom do zatrudnienia”.

Cechy oferty pracy

StanowiskoKomisjoner