Koordynator pracowników

Stała
Möckmühl
Dodane 1 rok dni temu

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej DD GRUPA Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599)

poszukuje osoby zainteresowanej pracą w charakterze koordynatora pracowników w Niemczech.

Miejsce pracy-  Möckmühl/Badenia-Wirtembergia
Okres zatrudnienia- praca na stałe

Opis stanowiska:

– opieka nad pracownikami firmy

– czuwanie nad wdrożeniem pracowników w nowe obowiązki

– planowanie codziennej pracy oraz realizowanie wyznaczonych celów

– poszukiwanie nowych klientów

Wymagania:

– bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

– wykształcenie min. średnie

– prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

– doświadczenie w zarządzaniu grupami pracowników

– znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych

Oferujemy:

– umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)

– bezpłatne zakwaterowanie

– samochód do celów służbowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: j.dziedzic@ddgrupa.pl

1)”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
2) Wyrażam zgodę,aby Agencja DD GRUPA Sp.z o.o z siedzibą na ul.Długiej 25; 47-253 Przewóz przetwarzała moje dane osobowe w celach rekrutacyjnych poprzez przechowywanie mojego CV, rekrutowanie mnie na kolejne ogłoszenia, oraz udostępnianie moich danych osobowych pracodawcom do zatrudnienia”.

Cechy oferty pracy

StanowiskoPracownik biurowy